AKTUALNOŚCI
PROMOCJE
SKLEP
promo112014
 
 
 
Staramy się jak najlepiej dostosować naszą działalność do potrzeb Klientów. Dlatego co roku poszerzamy nasz katalog o innowacyjne produkty. Obecnie jest ich w naszej ofercie ponad 5000. Ponadto, jeżeli potrzebujesz produktu, którego w naszym katalogu nie znalazłeś - wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta - zrobimy wszystko, by produkt dostarczyć do Ciebie jak najszybciej. Hasło "wszystko dla biura" nabiera wreszcie realnego wymiaru!

Oprócz standardowych produktów, tradycyjnie kojarzonych z biurem - papier, segregatory, tonery, dziurkacze itp, proponujemy Ci minimalizację kosztów związanych z prowadzeniem biura poprzez ograniczenie liczby dostawców, jak również konieczności wyjazdów Twoich pracowników po zakupy. Stąd - stale poszerzana oferta artykułów spożywczych, chemicznych, mebli czy akcesoriów komputerowych.

Jesteśmy Twoim partnerem w biznesie: nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży niezbędnych Ci towarów. Proponujemy również:
  • obsługę drukarską (wizytówki, kartki świąteczne, papier firmowy, kalendarze),
  • usługi reklamowo-marketingowe (długopisy, gadżety reklamowe z nadrukiem),
  • pieczątki na zamówienie BEZ WYCHODZENIA Z BIURA. Za pośrednictwem naszej strony sam zaprojektujesz pieczątkę. My ją wykonamy i do Ciebie dostarczymy. Zapraszamy na http://biuroplus-shop.colop.com/pl/

O szczegóły zapytaj Reprezentanta Biuro Plus lub zadzwoń na infolinię: 0 804 28 11 44!

 
KATALOG INTERAKTYWNY 2014/2015
 
 
 
 
 
 
© bezOBAW 2007