Grupa Biuro Plus

jest ogólnopolską firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania biura. Obsługujemy klientów biznesowych i instytucjonalnych. Zaopatrujemy naszych Klientów w artykuły biurowe, spożywcze, higieniczne oraz świadczymy szereg usług związanych z technologiami wydruku, personalizacji, reklamy.

icon
LOGISTYKA / OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG DZIAŁANIA
Gwarantujący niezawodność dostaw oraz profesjonalizm i solidność działania. 80 własnych samochodów dostawczych wyjeżdżających z 13 bazowych centrów dystrybucyjnych codziennie serwisuje naszych Klientów oraz dostarcza zamówione towary.

icon
OPTYMALIZACJA KOSZTÓW
Nasz reprezentant na Państwa życzenie bezpłatnie dokona audytu koszyka zamawianych artykułów i usług oraz zaproponuje produkty jak i rozwiązania mające efektywnie obniżyć wydatki na artykuły biurowe, spożywcze i chemiczne, druk, materiały eksploatacyjne i usługi. Współpracując z nami trzymają Państwo dostęp do unikatowego systemu LEW, który pozwoli Państwu optymalizować
koszty w codziennej pracy.

icon
STAŁE CENY I WARUNKI WSPÓŁPRACY
Gwarantowane na cały okres trwania umowy, we wszystkich oddziałach i lokalizacjach naszych Klientów.

icon
TRÓJSTOPNIOWA OPIEKA NAD KLIENTEM
Reprezentant Firmy, Doradca Klienta, Dostawca Towaru. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy ponad 100 key account managerów oraz przedstawicieli handlowych wspomaganych przez taką samą ilość doradców stacjonarnych.

Akcjonariusze

Grupę Biuro Plus tworzą Akcjonariusze – prężnie działające przedsiębiorstwa biuro-serwisowe będący liderami w swoich regionach. Indywidualna umiejętność dostosowania się do lokalnych uwarunkowań rynkowych i wymagań Klientów w połączeniu ze wspólnie wypracowanym know-how oraz silną marką Biuro Plus, pozwalają nam osiągnąć wysoki poziom obsługi klienta zarówno w skali ogólnokrajowej jak i regionalnej. Kliknij na nazwę miasta i odwiedź stronę internetową.

Certyfikaty