Skoroszyty twarde PVC BIURFOL

Klasyczne skoroszyty A4 wykonane z twardej folii PVC, przód przezroczysty, tył kolorowy. Wyposażone w mechanizm skoroszytowy umożliwiający wpięcie aż do 200 kartek, wymienny, papierowy pasek do opisu, wycięcia ułatwiające wysuwanie go oraz zaokrąglone rogi obu okładek. Występuje w wersji bez lub z europerforacją umożliwiającą wpięcie do segregatora z dowolnym ringiem.

Opakowanie 20 szt.

biurowe_skoroszyt
biurowe_koszulki

Koszulki na katalogi BIURFOL

Koszulki A4 wykonane z wysokoprzezroczystej miękkiej folii PVC. Zgrzewane w literę U, z bokami poszerzanymi do szerokości 25 mm, w wersji bez lub z klapką zabezpieczającą dokumenty przed wypadaniem. Wyposażone we wzmocnioną europerforację umożliwiającą wpięcie do segregatora z dowolnym ringiem.

Opakowanie 10 szt.

Podkładki z klipem BIURFOL

Sztywna podkładka A4 i A5 służąca do pisania podczas konferencji, spotkań, jak i codziennej pracy. Wyposażona w sprężysty mechanizm zaciskowy drucik przytrzymujący kartki papieru. Występuje w wersji pojedynczej deski, jak i zamykanej teczki. Teczka wyposażona jest dodatkowo w podłużną kieszeń na wewnętrznej stronie z miejscem na długopis na zgięciu okładek.

biurowe_klip
biurowe_akta

Teczka do akt osobowych BIURFOL

Teczka A4 do akt osobowych wykonana z kolorowej folii PVC, wewnątrz usztywniona tekturą. Wyposażona w uniwersalne, papierowe przekładki A, B, C, D, E bez opisu kategorii oraz etykietę do opisu zawartości. Grzbiet stały 2 lub 3 cm, z mechanizmem 2-ringowym do wpięcia dokumentów dziurowanych.