• Polski (pl)Polski
  • English (en)English

Biuro Plus S.A.

  • Firma
  • Oferta
  • Platforma B2B
  • Aktualności
  • Kontakt
Opublikowany listopada 27, 2018 przez

W dniach 4-5 października 2018 odbyła się kolejna Konferencja Biuro Plus, ściśle związana z wydaniem nowego Katalogu 2018/2019.

W spotkaniu uczestniczyło 250 osób reprezentujących wszystkie oddziały Biuro Plus oraz naszych dostawców.

Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyła się gra szkoleniowa, najlepsza forma edukacji przez zabawę. Ponadto w sobotę przeprowadziliśmy warsztaty szkoleniowe z wybraną grupą dostawców. Dużym zainteresowanie cieszyła się nasza doroczna strefa spożywcza – była to największa prezentacja artykułów spożywczych w historii dorocznych Konferencji Biuro Plus.

W piątek Akcjonariusze oraz kadra zarządzająca naszych partnerów handlowych spotkała się na III Panelu Dyskusyjnym Biuro Plus w celu omówienia istotnych problemów naszej branży.

 

GRA SZKOLENIOWA I WARSZTATY

 

 

 

GALA I INTEGRACJA

  

 

W ramach aktywności społecznej zorganizowaliśmy zbiórkę na fundacje Mam Marzenie. Wielkie podziękowania dla Pani Moniki Jakubczyk za przygotowanie cukierków i lizaków. Finalny dochód ze sprzedaży tychże słodyczy pozwolił na zebranie kwoty potrzebnej do realizacji 2 dziecięcych marzeń.

Do zobaczenia za rok!

Posted in Aktualnosci
KOLEJNA EDYCJA BIEGU SZTAFETOWEGO BIURO PLUS
KONFERENCJA BIURO PLUS 2019

Powiązane Posty

  • Katalog Biurowy
  • Chwalimy się…
  • Szkolenie i 25-lecie Biuro Plus S.A.
  • Zapraszamy na szkolenie
biuro@biuroplus.pl +48 61 677 16 16

RELACJE INWESTORSKIE

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

BIURO PLUS S.A.
DĄBROWSKIEGO 75/38
60-523 POZNAŃ